Katalog produktów

Aktualności

Obserwacja trendów, które aktualnie panują na rynku, jest dla nas bardzo ważna. Dokładamy starań, aby oferowane przez nas profesjonalne elektronarzędzia oraz inne akcesoria były zgodne z obecnymi standardami oraz możliwościami technicznymi. Informujemy Państwa także o wszystkich zmianach w okresach gwarancyjnych, którymi objęte są urządzenia spawalnicze oraz inne produkty z naszego asortymentu.

 
 
Tak jak wcześniej informowaliśmy od dnia 15 lipca 2014 roku firma Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. oficjalnie uruchamia program
>>3 letniej gwarancji na elektronarzędzia<<.
 
Priorytetem firmy Hitachi Koki jest dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań klientom przy zachowaniu najwyższej jakości oraz najwyższych standardów obsługi.
 
Program trzy letniej gwarancji Hitachi przeznaczony jest dla klientów ostatecznych chcących wydłużyć okres gwarancji na elektronarzędzia do 3 lat.
 
Warunki uczestnictwa w programie:
- Zakup elektronarzędzia Hitachi,
- Rejestracja na stronie internetowej Hitachi,
- Spełnianie wszystkich warunków uczestnictwa w programie (m. in. zakup w autoryzowanym punkcie handlowym Hitachi, zgoda na 3 przeglądy w okresie wydłużonej gwarancji.)