Katalog produktów

Serwis elektronarzędzi

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług w zakresie serwisowania elektronarzędzi. Wykonujemy naprawy pogwarancyjne. Nasze działania zawsze cechuje pasja i profesjonalizm. Dlatego mogą mieć Państwo pewność, że urządzenie trafia w dobre ręce. Wiertarka bosch, makita, metabo, dewalt, panasonic lub inny sprzęt zostanie naprawiony przez naszych specjalistów w możliwie jak najkrótszym czasie.

Warto pamiętać, że narzędzia pneumatyczne oraz inne urządzenia muszą być należycie konserwowane. Zabiegi te nie są zbyt uciążliwe, a podejmowane w regularnych odstępach czasu mogą znacząco zwiększyć żywotność narzędzia. Nasi serwisanci mogą udzielić Państwu kompleksowych porad z zakresu prawidłowej konserwacji urządzeń.

 

Elektronarzędzia z Dąbrowy Górniczej oraz ich naprawa

 

Zasadniczo jesteśmy w stanie naprawić każde narzędzie – niezależnie od modelu oraz producenta. Ważne jest jednak, aby w przypadku zaistnienia konieczności wymiany poszczególnych podzespołów, możliwe było znalezienie części zamiennych. U nas to nie problem. Narzędzia Bosch naprawiamy w krótkim czasie, ponieważ wszystkie niezbędne akcesoria znajdują się w asortymencie sklepu.

 

Nasi serwisanci są doświadczonymi fachowcami, którzy wykonali w imieniu naszej firmy setki napraw. Ich kwalifikacje umożliwiają im zreperowanie nawet najbardziej precyzyjnych urządzeń. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że powierzony nam sprzęt jest bezpieczny, a naprawa zostanie wykonana bezzwłocznie.

Regulamin Świadczenia Usług Serwisowych

1.

Zapisy zawarte w niniejszym regulaminie okreslają zakres i warunki, na jakich firma PHU METAL-ZBYT S.C. w Dąbrowie Górniczej świadczy usługi napraw elektronarzędzi.

2.

Korzystajac z naszych usług Zleceniodawca oswiadcza, iż akceptuje w całości niniejszy regulamin.

3.

Serwis prowadzony jest w sidzibie firmy, mieszczącej się w Dabrowie Górniczej przy ulicy Piłsudskiego 6. Sprzet przyjmujemy do naprawy w godzinach otwarcia punktu tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 16.00 oraz soboty w godzinach 8:00 – 13.00.

4.

Dostarczone do serwisu elektronarzędzie powinno być oczyszczone z brudu (pył gipsowy, beton, klej itp.), w innym przypadku będzie naliczona opłata za umycie narzędzia.

5.

Potwierdzeniem przyjęcia do naprawy jest dokumnet przyjęcia do naprawy, każdorazowo wydawany Klientowi naszemu serwisu.

6.

Przyjęcie elektronarzędzia do naprawy wiąże się z koniecznością opłacenia z góry kosztów weryfikacji i wyceny naprawy.

Koszty weryfikacji i wyceny naprawy wynoszą odpowiednio:

20 zł netto dla małych elektronarzędzi (mała wiertarka, mała szlifierka)

30 zł netto dla dużych elektronarzędzi ,

45 zł netto młoty wyburzeniowe oraz inne narzędzia wielogabarytowe.

W przypadku akceptacji kosztów naprawy, opłata ta zostanie uznana jako zaliczka na poczet wykonania naprawy.

7.

Po przyjęciu do naprawy serwis dokonuje weryfikacji narzędzia polegajacej na sprawdzeniu jego stanu, oszacowaniu uszdodzeń, wyceny cześci zamiennych i kosztów naprawy. Standartowy okres od przyjęcia narzędzia do wstępnej weryfikacji i wyceny wynosi 5 dni roboczych. Klient zostanie poinformowany telefonicznie (SMS-em, e-mailem) o kosztach i przewidywanem terminem naprawy. Termin naprawy zwiazany jest z czasem dostawy części zamiennych.

8.

Klient ma 14 dni na podjęcie decyzji odnośnie akceptacji lub braku akceptacji kosztów naprawy. Po tym terminie narzedzie może zostać wydane klientowi bez zobowiązania naprawy.

9.

Serwis dokonuje naprawy wyłącznie po zaakceptowaniu przez Klienta kosztów naprawy.

10.

Złożenie elektronarzędzia do stanu pierwotnego (stanu w dniu przyjęcia ) bez naprawy jest dodatkowo płatne i jest wyceniane indywidualnie.

11.

W przypadku rezygnacji z naprawy, Serwis dokonuje zwrotu narzedzia w siedzibie firmy, bądż na życzenie klienta i na jego koszt może być odesłane na wskazany adres.

12.

Klient zobowiazany jest do odebrania elektronarzędzia w terminie 30 dni od dnia poinformowania go o wykonaniu naprawy lub od podjęcia decyzji o rezygnacji z naprawy. W przpadku nieodebrania elektronarzedzia w przeciągu 90dni od daty zakończenia naprawy lub rezygnacji z naprawy, nieodebrane ekektronarzedzie zostanie przekazane do utylizacji lub przechodzi na własność firmy PHU METAL-ZBYT S.C.

13.

Na wymienione podzespoły i cześci Serwis udziela 3 miesięcznej rękojmi liczonej od daty wystawienia faktury lub paragonu. Rękojmi nie podlegają elementy ulegające naturalnemu zużyciu (przwody, szczotki, uchwyty, łożyska itp.). Rękojmią nie sa objete równiez uszkodzenia wynikające z przeciażenia narzedzia na skutek niewłaściwej eksploatacji.