Katalog produktów

Serwis elektronarzędzi

Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług w zakresie serwisowania elektronarzędzi. Wykonujemy zarówno naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Nasze działania zawsze cechuje pasja i profesjonalizm. Dlatego mogą mieć Państwo pewność, że urządzenie trafia w dobre ręce. Wiertarka Bosch lub inny sprzęt zostanie naprawiony przez naszych specjalistów w możliwie jak najkrótszym czasie.

 

Warto pamiętać, że narzędzia pneumatyczne oraz inne urządzenia muszą być należycie konserwowane. Zabiegi te nie są zbyt uciążliwe, a podejmowane w regularnych odstępach czasu mogą znacząco zwiększyć żywotność narzędzia. Nasi serwisanci mogą udzielić Państwu kompleksowych porad z zakresu prawidłowej konserwacji urządzeń.

 

Elektronarzędzia z Dąbrowy Górniczej oraz ich naprawa

 

Zasadniczo jesteśmy w stanie naprawić każde narzędzie – niezależnie od modelu oraz producenta. Ważne jest jednak, aby w przypadku zaistnienia konieczności wymiany poszczególnych podzespołów, możliwe było znalezienie części zamiennych. U nas to nie problem. Narzędzia Bosch naprawiamy w krótkim czasie, ponieważ wszystkie niezbędne akcesoria znajdują się w asortymencie sklepu.

 

Nasi serwisanci są doświadczonymi fachowcami, którzy wykonali w imieniu naszej firmy setki napraw. Ich kwalifikacje umożliwiają im zreperowanie nawet najbardziej precyzyjnych urządzeń. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że powierzony nam sprzęt jest bezpieczny, a naprawa zostanie wykonana bezzwłocznie.