Katalog produktów

Narzędzia Bosch z Dąbrowy Górniczej i inne akcesoria

Jesteśmy firmą handlową, która dystrybuuje wysokojakościowe elektronarzędzia. Zajmujemy się sprzedażą tylko takich narzędzi, które pochodzą od sprawdzonych producentów cieszących się dobrą renomą. Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość produktu może zawsze iść w parze z dobrą ceną. Staramy się, aby każdy z naszych klientów był w pełni zadowolony z transakcji, dlatego zawsze badamy Państwa potrzeby i pomagamy dobrać rozwiązania, które w pełni odpowiadają potrzebom i preferencjom cenowym.

 

Oferujemy innowacyjne rozwiązania dla każdego domu, ogrodu oraz warsztatu. Nasz asortyment obejmuje narzędzia pneumatyczne z Dąbrowy Górniczej, elektronarzędzia oraz przybory manualne. Oferujemy również specjalistyczne urządzenia dla przedsiębiorstw przemysłowych. Można u nas nabyć np. wydajny sprzęt spawalniczy z Dąbrowy Górniczej zarówno do spawania elektrycznego, jak i gazowego.

 

Serwis elektronarzędzi w Dąbrowie Górniczej oraz wypożyczalnia

 

Jeżeli pilarka tarczowa z Dąbrowy Górniczej lub inne urządzenie ulegnie awarii, mogą je Państwo nam dostarczyć. Doświadczeni serwisanci zadbają o to, aby elektronarzędzie zostało bardzo szybko naprawione. Ponadto w naszym sklepie znajdą Państwo niezbędne do pracy z urządzeniem akcesoria, takie jak tarcze, rolki ścierne czy pilniki.

 

Oferujemy również możliwość wypożyczenia wybranych elektronarzędzi. W naszej wypożyczalni dostępne są różne modele wiertarek, szlifierek, pilarek oraz innego sprzętu. Ceny wynajmu są bardzo przystępne – szczególnie przy wypożyczaniu długoterminowym.

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.